Darksiders III için 11 yeni görsel yayımlandı

Darksiders III için 11 yeni görsel yayımlandı

11 yeni konsept çalışma, Darksiders III severleri daha da heyecanlandıracak.

THQ Nordic ve Gunfire Games iş birliği ile 2 Mayıs 2017 tarihinde duyurulan Darksiders III için 11 yeni görsel yayımlandı. Yayımlanan bu 11 yeni konsept çalışma, Darksiders 3 severleri daha da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Sizlerin de aşağıdaki galerimizden göz atabileceği bu konsept çalışmalar, genellikle oyunun çevre detaylarını gösteriyor. Tabii ki bunlar sadece konsept olduğu için, bire bir aynı şeyleri oyun içerisinde göremeyebiliriz. Fakat bunlara benzer şeyleri görebileceğimizden eminiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Darksiders 3

Kıyamet sonrası temalı bir açık dünyaya sahip olacak olan Darksiders 3 yapıtında, FURY isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. FURY, bu oyunda kendi yeteneklerini kullanarak, iyi ile kötünün dengesini sağlamaya çalışacak dünyada. FURY karakteri, büyüleri sayesinde kendisine farklı silahlar ve farklı görünümler verebiliyor. Darksiders II ile aynı zamanda geçecek olan bu oyun, 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Peki, birazdan görebileceğiniz görseller hakkında sizin yorumlarınız nedir? Düşüncelerinizi merakla bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.