Dark Souls III’ü hiç hasar almadan bitirdi!

Dark Souls III’ü hiç hasar almadan bitirdi!

"You Died" yazısını görmeden Dark Souls III'ü bitirmek?

From Software’in, saçları yolduracak zorluktaki oyunu Dark Souls III’ü bilmeyenimiz, en azından duymayanımız kalmamıştır. Bu konuda gerçekten yetenekli bir oyuncu, inanması son derece güç olsa da oyunu tek bir darbe almadan bitirmeyi başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2980097-dark-souls-iii-6

Oyuncuların bileceği üzere, From Software’in şu ana kadar çıkardığı istisnasız her oyun sabır sınırlarımızı sonuna kadar zorladı. Sürekli başarısız olmayı ve “You Died” yazısını bu kadar sıradanlaştırmayı başaran oyunlarla daha önce hiç karşılaşmadık.  Dark Souls III’ü şu ana kadar bitiren pek çok oyuncu olmasına rağmen, Twitch yayıncısı FaraazKhan’ın yapabildiğini yapmak her baba yiğidin harcı değildir. Bu oyuncu, zorluğuyla meşhur oyunu tek bir darbe almaksızın tamamlamayı başardı.

Şu ana kadar Dark Souls III’ü hasar almadan farklı yollarla bitirmeyi deneyen pek çok oyuncu oldu. Kalkana güvenmemek , büyü yoluna başvurmamak, ve yay-ok ikilisini kullanmamak bu metotlardan sadece birkaçı.  FaraazKhan farklı bir yol bulmuş ve darbe almamanın en kolay yolu olarak oyundaki çoğu düşmanı es geçmeyi denemiş, başarılı da olmuş. Bol bol Alluring Skull kullanan oyuncu, bazı bölüm sonu canavarı dövüşlerinde ise bir hayli zorlanmış.

Oyunu iki saatten biraz daha fazla bir sürede tamamlamayı başaran FaraazKhan, gelecekte kendisini daha çok zorlayacak yöntemleri deneyebileceğini belirtmiş. Bir sonraki hedefi ise, oyundaki bölüm sonu canavarlarını hasar almadan teker teker alt etmek olacakmış. Kendisini tebrik ediyoruz, ve sizi bu başarı hikayesinin videosuyla baş başa bırakıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Watch live video from FaraazKhan on www.twitch.tv

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.