Daha güncel donanımlı PlayStation VR, oyuncuların beğenisine sunulacak

Daha güncel donanımlı PlayStation VR, oyuncuların beğenisine sunulacak

Hem de HDR desteği ile beraber. Çıkış tarihi ve ücretlendirme konusunda da bilgi verildi.

Sanal gerçeklik konusundaki en güzel adımlardan biri olan PlayStation VR için, daha güncel donanıma sahip bir model duyurusu yapıldı. CUH-ZHR2 model numarası ile karşımıza çıkacağı söylenilen güncel sürüm, HDR destekleyen yeni ve güncel bir işlemci ile geliyor. Yani, yeni model sayesinde, oyuncular HDR uyumlu PlayStation 4 oyunlarını, TV ve PS4 sistemleri arasındaki işlemci ünitesinin bağlantısını kesmekle uğraşmadan kullanabilecek.

Daha güncel donanımlı PlayStation VR, oyuncuların beğenisine sunulacak

Yeni PlayStation VR‘ın ne zaman çıkacağı sorusuna cevap olarak, “Kuzen Amerika‘daki çıkış tarihi hakkında detaylı bilgileri ileri bir tarihte vereceğiz.” denildi. Ücret konusunda ise, ücretlendirilmenin aynı kalacağı söylenildi. CUH-ZVR1, yani önceki modelde olan kablolar sebebiyle, işlemci ünitesini yeni CUH-ZVR2 ile değiştirmeniz mümkün değil ne yazık ki. Ayrıca, bütün PlayStation VR oyunlarının her iki model ile de çalıştığı konusunda bilgi verildi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın