Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-fov-ayari/
Cyberpunk 2077 13 Temmuz 2017 16:33

Cyberpunk 2077, yönetici ve gazeteci gibi karakter rollerine sahip olacak

Görülen o ki, Cyberpunk 2077 oyununda birçok farklı rol olacak. Eğer eski Cyberpunk oyununu oynadıysanız, bu rolleri aslında biliyorsunuz demektir.


CD Projekt RED tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Cyberpunk 2077,  bu güne kadar çok az bilgi ile çıktı karşımıza. Oyunun çıkış tarihini bile doğru düzgün bilmiyoruz. Geçtiğimiz günlerde ise CD Projekt RED ekibi, bir site ile röportaj gerçekleştirdi. Bu röportaj sırasında, oyun hakkında yepyeni bilgilere kavuştuk. Bu bilgilerden en önemlisi ise, oyun içerisinde yönetici veya gazeteci gibi karakter rollerine girebilecek olmamızdı. Bu röportajda, şu an geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077 ile, geçmişte çıkmış olan masaüstü oyunu Cyberpunk karşılaştırıldı.

Cyberpunk 2077, yönetici ve gazeteci gibi karakter rollerine sahip olacak

CD Projekt RED, “Gazeteci, müzik yıldızı ve yönetici gibi karakter rolleri oyunun içinde olacak. Masaüstü sürümündeki her rol, oyunda olacak. Bunları, oyuna nasıl geçirdiğimiz konusunda da birçok sürpriz, oyuncuları bekliyor. Eminim ki oyuncular çok sevecek. Şirketimizin patronu ile ben, sadece tam 1 haftamızı, bu karakterleri oyuna nasıl geçireceğimiz hakkında çalışarak geçirdik. Karakter rollerini, olması gerektiği gibi hissedebileceksiniz.” dedi bahsettiğimiz röportajda. Oyun hakkında deli gibi yepyeni bilgilere ulaşamadık ne yazık ki ama bir rol yapma oyununda bu kadar farklı rollere sahip olacak olmamız, bizleri şimdiden heyecanlandırmaya yetiyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör