Cyberpunk 2077 için reklam kampanyaları hazır

Cyberpunk 2077 için reklam kampanyaları hazır

CD Projekt RED sonunda doğru düzgün bir şekilde Cyberpunk 2077 hakkında konuştu.

CD Projekt RED ekibinin çok büyük bir merakla beklenen projesi olan Cyberpunk 2077 hakkında çok az bilgiye sahibiz. Özellikle önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan E3 2017 etkinliği sırasında Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler öğreneceğimizi düşünüyoruz. Bugün ise geliştirici ekip, bu düşüncemizi destekler bir şekilde açıklama yaptı ve oyunun reklam kampanyalarının hazırlandığı belirtti. Yani, oyunun reklam çalışmaları çok yakında başlayabilir. Bu da demek oluyor ki, oyun çok yakın bir zamanda gösterilebilir oyunculara.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077 için reklam kampanyaları hazır

CD Projekt RED yaptığı açıklamada, “Cyberpunk 2077 için düşündüğümüz reklam kampanyaları hazırlandı. Kampanyaların ana noktası sürpriz üzerine bu yüzden kampanyaların ne zaman başlayacağı hakkında hiçbir bilgi veremem. Çünkü sürpriz bir şekilde gelmesi gerekiyor bu reklamların.” dedi. Yani, önümüzdeki günlerde ve hatta E3 2017 sırasında çok ilginç ve farklı bir şekilde bu reklam kampanyaları başlayabilir. The Witcher 3: Wild Hunt için planlanan reklam kampanyaları oldukça başarılı idi. Umuyoruz ki geliştirici ekip, daha iyisini yapabilir.

Bu oyun hakkında daha önce, “The Witcher serisi ile tanıdığımız CD Projekt RED, sıralar bu seriden çok daha büyük bir rol yapma oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunun adı ise bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077. Bu rol yapma oyunu, ülkemizde de birçok oyuncu tarafından bekleniyor fakat oyun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz şu an. Oyunun çıkış tarihi bile belli değil. Oyuncular, bu oyunu 2018 veya 2019 gibi beklese de, çıkış tarihini biraz daha ileriye atmak zorunda kalabiliriz. Çünkü yeni ortaya çıkan raporlara göre Cyberpunk 2077, baştan geliştirilmeye başlandı çünkü geliştirici ekip, 2016 senesine kadar yaptıkları her şeyi çöpe attı.” demiştik. Bilmenizde fayda var.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.