Cuphead sadece Xbox One ve PC platformlarına çıkacak

Cuphead sadece Xbox One ve PC platformlarına çıkacak

Cuphead'i her platformda bekleyenlere üzücü haberlerimiz var.

E3 2017 etkinliklerine şöyle bir göz gezdirdiğimizde, açık ara en iyi gösterimlerden bir tanesinin kesinlikle Cuphead olduğunu görüyoruz. Eski çizgi filmleri anımsatan akıcı ve eğlenceli tarzı ile, oynanış açısından sunmuş olduğu özgürlük ve müthiş ötesi sesleri ile kalbimizi çalmayı başarmıştı. İlk duyurusundan bu yana takip ettiğimiz, fakat maalesef yeteri kadar haberi yapılmamış bir yapım olan Cuphead‘in sadece Xbox One ve PC sürümlerinin bulunacak olması konusunda geliştirici ekipten bir açıklama geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cuphead Xbox One PC

Cuphead‘in geliştirici ekibi StudioMDHR, “Evet, bu oyun sadece Xbox One ve PC‘de olacak. Muhtemelen bir Mac sürümü ve daha sonrasında Linux sürümü de olacak.” şeklinde açılamada bulundu. Ardından, “Cuphead, ağırlıklı olarak bölüm sonu canavarları odaklı klasik bir koş ve vur oyunu. Oyun, görsel ve ses olarak 1930‘lu yılların çizgi filmlerinden ilham alınarak yapıldı. Ayrıca, geleneksel el çizimi animasyonlar, sulu boya ile çizilmiş arka plan ve orijinal caz kayıtları da oyun içerisinde bulunuyor.” diyerek oyun hakkında da özet bir bilgi verildi.

Eğer siz de oyunun bekleyenlerinden biriyseniz, oyunun en sık kullanılan dijital oyun platformu olan Steam sayfasına ulaşarak oyunu takibe alabilirsiniz. Ayrıca, oyunu Windows Store ve GOG‘den de takip edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın