Crytek, Warface için yeni çılgın planlarını duyurdu

Crytek, Warface için yeni çılgın planlarını duyurdu

Crytek ekibinden gelen açıklamalara göre Warface oyuncuları, çok ikonik bir bölgeye yolculuğa çıkıyor.

Uzun zamandır Crytek veya Crytek oyunları hakkında yeni bir şeyler duymuyorduk. Bugün ise Crytek, Gamescom 2017 sırasında Warface için yeni çılgın planlarını duyurdu. Bu planlara göre oyuna öncelikle özel bir görev eklenecek. Bu özel görevin geçtiği yer ise, birçok FPS oyuncusu tarafından bilinen Chernobyl, Pripyat olacak. Oyuna eklenecek bu özel görev oldukça büyük ve geniş çaplı olacak. Oyuncular, bu görev ile gerçek hayattan direkt olarak geçirilmiş karantina alanlarını görebilecek. 2017 senesinin sonlarına doğru oyuna eklenecek olan bu özel görev, Warface oyuncularının bugüne kadar gördüğü en göz alıcı görev olacak.

Crytek, Warface için yeni çılgın planlarını duyurdu

Bahsettiğimiz bu özel görevin olabildiğinde gerçekçi olmasını isteyen oyun geliştiricileri, bu gerçekliği sağlayabilmek için birkaç kez bölgeye geziler düzenledi ve olabildiğinde somut ögeyi yanlarında stüdyoya götürdü. Tabii somut ögelerden kastımı fotoğraf. Warface için 2017 sonuna doğru gelecek olan bu görev, sadece yeni bir mekan değil; yeni bölüm sonu düşmanları, farklı tipte düşmanlar ve çok daha fazlasını da oyunculara sunacak. Bu düşmanlar yüzünden oyuncular, takım arkadaşları ile birlikte hareket etmek durumunda kalacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şeyyazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın