Crytek, Hunt: Showdown isimli yeni oyununu gösterdi

Crytek, Hunt: Showdown isimli yeni oyununu gösterdi

Bu oyun, eskiden Hunt: Horrors of the Gilded Age olarak biliniyordu.

Crytek, uzun zamandır oldukça zorda. Şirketin çalışanları, dört bir yandan, şirketten memnun olmadıklarını belirtirken, maaşların ve stüdyoların kiralarının ödenmiyor olması da en çok konuşulan noktalardı. Fakat Crytek, durumlarının çok zorda olduğunu ilk belirttiklerinde, yeni projeler üzerinde çalıştıklarını belirtmişlerdi. Fakat bu projelerin bu güne kadar ne olduğunu bilmiyorduk. Bugün öğrenmiş olduk ki, eskiden Hunt: Horrors of the Gilded Age olarak bilinen, pek bilgisini göremediğimiz oyun, Hunt: Showdown ismi ile yeniden duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yukarıdan izleyebileceğiniz video, “2 avcı, her şeylerini riske attığı zaman ve şeytan, görünmeden beklerken; avcılar, av olur.” şeklinde tarif ediliyor ve bizleri büyük bir merak içerisinde bırakıyor. Birkaç sene önce, buna benzer bir oyun duyurulmuştu dediğimiz gibi. Bu oyun Hunt: Horrors of the Gilded Age idi ve 2014 sonunda beta sürecine geçecekti, geçemedi. Hunt: Horrors of the Gilded Age hakkında o zamana kadar şu bilgileri öğrenmiştik: Hunt: Horrors of the Gilded Age, ücretsiz, TPS tipine dayalı, eşli oyuncu temelli bir oyun olacaktı.

Crytek, Hunt Showdown isimli yeni oyununu gösterdi

Bakalım Hunt: Showdown ne şekilde karşımıza çıkacak? Eski oyun gibi, TPS ve ücretsiz mi olacak? Yoksa tam bir oyun fiyatı ile mi piyasaya çıkacak? Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Güncelleme

NeoGAF üzerinden açıklama yapan bir Crytek çalışanı, yayımlanan bu videoda gizli bir şeyin olduğunu belirtti. Bizler bulamadık. Peki, sizler böyle bir şey gördünüz mü? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.