Menü
https://leadergamer.com.tr/e3-2017-god-of-war-ps4/
Hunt: Showdown 15 Haziran 2017 14:21

Crytek ekibini yeni oyunu olan Hunt: Showdown için ilk görseller yayımlandı

Hunt: Showdown, bu görsellerde kusursuz görünüyor. Crytek güzel bir geri dönüş yapabilir.


DayZ Standalone ile Evolve oyunları birleşseydi, muhtemelen karşımıza Hunt: Showdown gibi bir oyun çıkardı. Çünkü Hunt Showdown oyununda, dev gibi bir haritada, arkadaşımız ile yaratıkları öldürmeye çalışacağız. PvP temelli olacak olan bu oyun, içerisinde hayatta kalma ögelerini de bulunduracak. İşte bu oyun için, sadece birkaç saat önce yepyeni görseller yayımlandı. Bu görsellere, sizler de hemen aşağıdan ve haberimizin en altındaki galerimizden göz atabileceksiniz.

Hunt Showdown Crytek

Daha önceden, bu görsellerin yayımlanacağını biliyorduk ve bu konu hakkında, “Geçen akşam yapılan bir duyuru ile öğrenmiş olduk ki, Crytek, bu oyunu E3 2017 etkinliğine getirecek ve oyunun tanıtımı orada yapılacak. Büyük bir ihtimalle oyunun ilk oynanış videosunu da orada göreceğiz.  Birkaç sene önce, buna benzer bir oyun duyurulmuştu dediğimiz gibi. Bu oyun Hunt: Horrors of the Gilded Age idi ve 2014 sonunda beta sürecine geçecekti, geçemedi. Hunt: Horrors of the Gilded Age hakkında o zamana kadar şu bilgileri öğrenmiştik: Hunt: Horrors of the Gilded Age, ücretsiz, TPS tipine dayalı, eşli oyuncu temelli bir oyun olacaktı. Bakalım Hunt Showdown ne şekilde karşımıza çıkacak? Eski oyun gibi, TPS ve ücretsiz mi olacak? Yoksa tam bir oyun fiyatı ile mi piyasaya çıkacak?” demiştik.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör