Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: LeaderGamer, Editör Yazım tarihi: 28.03.2013

Crytek, yeni bir Darksiders oyunu fikri ile pek ilgileniyor olmasa da, THQ ile ilgili her şey gittiğinde Crytek’in Amerika stüdyosunu kurmak adına Vigil‘in kadrosundan birkaç eleman almışlardı. Ve şimdi serinin isim hakkını satın almayı planlıyorlar. Firma, ne de olsa eğer birileri seriye sahip olacaksa bu kişilerin serinin yapımcıları olması gerektiği düşüncesinde.

20120910_darksiders_21Aynı zamanda eskiden Vigil’in patronu olan Crytek Amerika patronu David Adams, Twitter sayfasında şu açıklamayı yaptı:

Darksiders’ın isim hakkı için teklif vereceğiz. 7 senenin gönlünü verdikten sonra düşünüyorum ki seri, yapımcılarında yatan evine dönmeli.”

Vigil’in eski tasarım yönetmeni ve Crytek kadrosunun önemli ismi Ryan Stefanelli, “Darksiders’ın hakları müzayedeye girdiğinde Crytek teklifte bulunacak. İşin yasal yollara dayanacağını bildiğimiz için bizlere söyleyecek pek bir şey kalmıyor. Ama hepimiz bu durum için heyecanlıyız” açıklamasında bulundu.

Bakalım Darksiders evine dönecek mi? Hep beraber takipteyiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.