Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.07.2019

İlk çıktığı zaman çok makine yakmış olan Far Cry, uzun bir sürenin ardından yine bir haberimiz oluyor. Birçok oyuncunun ezbere bildiği oyun tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor fakat bu tekrar karşımıza çıkma hazırlıkları Crytek ekibi tarafından gerçekleştirilmiyor. Yine, bir hayran yapımı ile karşı karşıya olacağız demek oluyor bu. Haberimize konuk olan yapım, CryEngine 5 isimli güncel oyun motoru ile elden geçirilmekte ve bu proje için bir de video bulunmakta. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoya göz gezdirebilirsiniz. Daha sonrasında da detaylara geçelim.

Far Cry, CryEngine 5 ile bambaşka görünüyor

2Key isimli bu geliştirici, CryEngine 5 ile sunulan ışıklandırma sisteminden faydalanmış gibi görünüyor. Zira, özellikle video da da görebildiğiniz üzere, ışıklandırma konusunda gerçekten çok göz alıcı görünüyor. Fakat sizler için bir kötü haberimiz de var. Bizlerle böylesi bir projenin videosu her ne kadar paylaşılmış olsa da, geliştiricinin projeyi herkese açıp açmayacağı bilinmiyor. Yani, bu projeyi deneme şansımız olup olmadığını bilemiyoruz. Eğer proje bizlere de kapılarını açarsa, kesinlikle denemek isteriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.