Türkiye

Far Cry Primal’da yapabileceğiniz 10 eğlenceli şey!

Far Cry Primal’da yapabileceğiniz 10 eğlenceli şey!

Taş devrinde eğlenceli neler olabilir ki?

Ubisoft’un yeni Far Cry oyunu ile birlikte taş devrine geri döndük ve uzun zamandır kullandığımız ateşli silahların yerini oklar, yaylar ve mızraklar aldı. Genelde yakın mesafe dövüşlerinin ön planda olduğu Far Cry Primal’de nasıl eğlenebiliriz peki? Yani, biz alışmışız elimizde roket atarlar ile pata küte dalmaya. Nasıl olacak şimdi Far Cry Primal’de? Gelin hep birlikte, sizler için hazırladığımız galeriye bir göz atalım. Far Cry Primal’de nasıl eğlenebileceğimizi öğrenelim!

y38nqcqxnaqycvgj1xuf

Arıları sever misiniz?

Ben arıları sevmem arkadaş. Gördüğüm yerde, elimde ne varsa atar etrafa kaçar giderim. Fakat Far Cry Primal’da korkmaya gerek yok. Çünkü oyunda arıları bir bomba çeşidi olarak kullanabiliyorsunuz. İsterseniz baykuşunuz ile gökten, isterseniz de kendiniz elinizle yerden bu arı kovanlarını düşmanlarınıza atarak koskoca bir kabileyi bile ele geçirebilirsiniz.

dpHUycCS

Acımasız hayvanlar, en yakın dostunuz!

Far Cry Primal’ın en sevilen özelliklerinden bir tanesi de hayvanları evcilleştirebilmek. Mesela, çiğ etleri kullanarak evcilleştirebileceğiniz hayvanların dikkatlerini çekebiliyorsunuz ve sonunda evcilleştirebiliyorsunuz. Mesela, ayıları veya jaguarları evcilleştirip, kullanmak oldukça eğlenceli olabilir.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Urfalyy dedi ki:

    Bu evcil hayvana nasıl biniliyor