Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.06.2020

Gelecek Crash Bandicoot oyunu olan Crash Bandicoot 4 It’s About Time, görünüşe göre bugün içerisinde resmi olarak duyurulacak. Haberimizde bahsini ettiğimiz duyuru ise, en sonda yer alan bağlantıda yapılacak.

Crash Bandicoot 4 It’s About Time duyurulacak

Crash Bandicoot 4 It’s About Time isimli yapımın duyurusunun yapılacağı bağlantıyı aşağıda paylaştık. Türkiye saatleri ile saat 18.00’da, haberimizdeki bağlantıda bu duyuruyu izleyebilirsiniz.

Oyunun Toys for Bob tarafından geliştirildiğini belirtelim. Ayrıca, Tayvan’daki derecelendirme kaynaklarına göre oyun PS4 ve Xbox One platformlarına yer alacak.

Bizlere nasıl bir yapımın sunulacağını açıkçası merakla bekliyoruz. Serinin önceki oyunları gerçekten çok zevkliydi fakat yeni yapım neler sunacak, bilmiyoruz. Özellikle, PC platformu için gözükmüyor olması biraz üzmüyor değil fakat ilerleyen zaman içerisinde bizlerle de buluşturulacaktır diye düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.