Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Conan Exiles oyununun PC, PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihi verildi

Conan Exiles oyununun PC, PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihi verildi

Conan Exiles sonunda Erken Erişim sürecinden ayrılıyor.

Zamanında birçok oyuncuyu etkilemiş olan ve şimdilik sadece PC ve Xbox One üzerinde erken erişim sürecinde bulunan hayatta kalma, lisansı Conan Exiles oyunu, sonunda erken erişim sürecinden çıkıyor ve PlayStation 4 oyuncuları ile buluşuyor. Bahsettiğimiz üç platform için de hem dijital, hem de kutulu olarak tam çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, tam çıkışını 8 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Yani, oyunun çıkmasına daha birkaç ay var, acele etmemize gerek yok.

Conan Exiles oyununun PC, PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihi verildi

İşin önemli bir kısmı ise oyunun fiyatlandırması tabii. Funcom cephesinden gelen açıklamalara göre oyun, erken erişim sürecinden çıktıktan sonra PC üzerinde 40 Dolar fiyat etiketi ile satılacak. Oyunun konsol fiyatları ise 50 Dolar olacak. Xbox One oyuncularını bu konuda pek ilgilendiren bir şey yok sanırız, çünkü oyun o konsol üzerinde halihazırda 50 Dolar etiket ile satılıyor. Fakat oyun Steam üzerinde erken erişimde iken 30 Dolar etiket ile satılıyor. Yani, Steam üzerinde 10 Dolar değerinde bir artış göreceğiz 8 Mayıs 2018 tarihinde. Bu yüzden, oyunu PC üzerinde oynamak istiyorsanız bizce şimdiden alın, 10 Dolar fazladan vermemiş olursunuz.

Tabii bir de oyunu halihazırda satın almış olan oyuncular var. Onlara ne olacak? Aslında hiçbir şey olmayacak, neden bir şey olsun ki zaten? Fakat eski kullanıcıların en büyük artısı, oyun çıktığı zaman Conan’s Royal Armor ögesine sahip olacak olması. Tabii bu Conan’s Royal Armor ögesine sahip olmak için Conan Exiles oyununu dijital olarak 8 Mayıs 2018 tarihinden önce PC veya Xbox One üzerinde satın almış olmanız gerekiyor.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın