Child of Light 2 duyurusunu çok yakın bir zamanda görebiliriz

Child of Light 2 duyurusunu çok yakın bir zamanda görebiliriz

Duyurunun sinyalleri Twitter üzerinden verildi.

Ubisoft, yaptığı duyuru ile birlikte Child of Light ve Valiant Hearts oyunlarının Nintendo Switch platformunda çıkış yapacağını açıkladı. Bu duyuruyu takip eden bir Twitter paylaşımının ise pek çok oyuncuyu daha da fazla heyecanlandıracak cinsten olduğunu söyleyebiliriz. Ubisoft Kreatif Direktörü Patrick Plourde, Child of Light 2 üzerinde çalışıldığının sinyallerini verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Child of Light 2 duyurusu beklediğimizden daha yakında olabilir.

Kreatif Direktör tarafından yapılan paylaşım, Ubisoft Montreal stüdyosunun Assassin’s Creed Odyssey dışında başka bir yapım üzerinde daha çalıştığını gösteriyor. Patrick Plourde, Twitter’da yaptığı paylaşımda Child of Light’ın Nintendo Switch konsolunda çalışırken çekilmiş fotoğrafına yer verdi. Her ne kadar paylaşımın odak noktası olarak bu durum görünse de Patrick Plourde’nin amacını anlamak için önceki paylaşımları incelemek gerekiyor.

Plourde, yine dün yaptığı bir paylaşım ile Child of Light evreninde geçen yeni projeler üzerinde çalıştıklarını belirtmişti. Üzerinde konuştuğumuz paylaşıma geri döndüğümüzde ise, bu açıklamayı düşünerek görseli biraz daha detaylı incelememiz gerekiyor. Görselin sağ üst köşesine doğru baktığınızda bir kağıdın üstünde “of Light II” ifadesini rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz. Hatta l ve d harfleri de Nintendo Switch konsolunun arkasından biraz olsun Child of Light 2 olarak seçilebiliyor.

İlk Child of Light oyunu, oyuncuların beğenisini toplamıştı.

Kağıdın üstündeki yazının “Child of Light II” olduğunu anlamak bu noktadan sonra çok da zor değil. Tabii ki bunun herhangi bir şekilde resmi açıklama niteliğinde olmadığını unutmamak gerekiyor. Patrick Plourde’nin uzun süredir bekleyişte olan Child of Light hayranlarını heyecanlandırmayı başardığı ise oldukça açık. Oyuna dair herhangi bir bilgi veya neler göreceğimize dair bir ipucu bile bulunmuyor. İlk oyunun izinden gideceği ve benzer prensipleri takip edeceği düşünceler arasında yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk Child of Light oyunu 29 Nisan 2014 tarihinde piyasaya sürülmüş ve görsel tasarımı, anlatımı ile oyuncuların beğenisini toplamıştı. Bu kadar beğenilen bir oyunun yeni bir isim ile karşımıza çıkması çok da şaşırtıcı değil ancak heyecan verici. Bu Twitter paylaşımının ardından Ubisoft tarafından yapılacak resmi bir duyurunun veya açıklamanın da yakın olduğunu düşünebiliriz. Dilerseniz hemen yukarıdan paylaşımı kendiniz de inceleyebilirsiniz.


Child of Light
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın