Menü
https://leadergamer.com.tr/sc-conviction-icin-yeni-ekran-goruntuleri-yayinlandi/
12 Mart 2010 20:30

Cheshire: Dirt 3 Üzerinde Çalışıyoruz

Codemasters’ın yapım ekibinden olan Gavin Cheshire, Edge dergisi ile yaptığı söyleyişide Dirt 3 üzerinde çalışmaya başladıklarını söyledi. İlk iki oyun ile Colin McRae serisine can […]


Codemasters’ın yapım ekibinden olan Gavin Cheshire, Edge dergisi ile yaptığı söyleyişide Dirt 3 üzerinde çalışmaya başladıklarını söyledi. İlk iki oyun ile Colin McRae serisine can katan Dirt, 2. oyunu ile grafik namına büyük başarı kaydetti. Online ortamda hala popülerliğini koruyan Dirt 2’nin, 3. oyun ile de büyük başarılar elde edeceğine eminiz.

Cheshire, “Dirt 2’yi piyasaya sürdükten hemen sonra Dirt 3’ün yapımına başladık. 2. oyundaki dinamikleri ve kontrolleri tamamen ayrı bir köşeye kaldırdık. Çünkü bu piyasada yaratıcı olmaz iseniz fazla tutunamazsınız.” dedi. PC sürümü DirectX 11 ile gelen Dirt 2’nin grafikleri oldukça etkileyiciydi. Zaten Codemasters ekibi Race Driver: GRİD ve Dirt 2 ile başarı çizergesini yükseğe çıkarmış durumda. Bu da gösteriyor ki Colin McRae: Dirt 3 hiç de boş bir oyun olmayacak.

Dirt 3’ün de ilk iki oyun gibi PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkması bekleniyor.

Kaynak

Gökhan GIRGIN Editör