Cem Yılmaz, Arif v 216 filmi için İzmirli hayranları ile buluşuyor

Cem Yılmaz, Arif v 216 filmi için İzmirli hayranları ile buluşuyor

Arif V 216 için özel gösterim; 7 Ocak 2018 tarihinde, Pazar günü, saat 16.30’da gerçekleşecek.

Cem Yılmaz’ın senaristliğini, Kıvanç Baruönü’ nün yönetmenliğini yaptığı merakla beklenen komedi filmi Arif V 216 için İzmir özel gösterimi, 7 Ocak 2018 tarihinde, Pazar günü, saat 16.30’ da İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Arif V 216 filminin 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girmesinin ardından İzmir özel gösterimi için İzmir Optimum’a gelecek olan Cem Yılmaz ve filmin başrol oyuncuları, Cinemaximum sinemalarında yapılacak olan özel gösterimde hayranları ile buluşacak. Film öncesi ünlü komedyen Cem Yılmaz Optimum alışveriş merkezi Cinemaximum sinemalarında İzmirli seyircilerle bir araya gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cem Yılmaz, Arif v 216 filmi için İzmirli hayranları ile buluşuyor

İzmir Optimum AVM Cinemaximum sinemalarında yapılacak galada Arif V 216 filmi, izleyenleri macera ve eğlence dolu bir serüvene çıkaracak. Ajda Pekkan, Filiz Akın, Sadri Alışık, Ayhan Işık, Zeki Müren gibi unutulmayan yıldızlar da Arif V 216 filmi ile beyazperdede izleyici ile buluşacak. Türk halkının gönlünde taht kuran Cem Yılmaz, rol arkadaşı Ozan Güven ile yine sevenlerini kahkahalara boğacak.

Arif v 216 Hakkında

Türk Sinemasının nostaljik ikonlarına gönderme yapılan filmde Zeki Müren, Ajda Pekkan, Cüneyt Arkın, Sadri Alışık, Ayhan Işık filmin oyuncuları tarafından yeniden canlandırılırken filmin baş karakterleri Arif Işık, 216, Garavel ve Pembeşeker de filminde kendine yer buldu. Filmde Pervin karakterini canlandıran Ahu Yağtu ise rolüyle geçmiş dönemlerin kötü karakterli kadın tiplemelerini aratmayacak. Filmde, Çağlar Çorumlu Zeki Müren’e, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan’a, Maria Anastasiyeva Filiz Akın’a, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek. Türk sinemasının efsane yıldızları Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.