CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt için NAMCO BANDAI ortaklığını açıkladı!

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt için NAMCO BANDAI ortaklığını açıkladı!

CD Projeckt RED, The Witcher 3: Wild Hunt' NAMCO BANDAI GAMES ile çalışacaklarını duyurdu.

CD Projeckt RED,merakla beklenen fantezi RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ için önde gelen video oyun yayıncısı, geliştiricisi ve dağıtımcısı NAMCO BANDAI GAMES ile çalışacaklarını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Daha önce NAMCO BANDAI GAMES ile çalıştık. Oradaki ortaklarımızın The Witcher için stüdyo ideallerini de biliyorum. Biz onların oyun için vizyonumuzu anlamak ve oyunculara oyunun açık dünyasını, manzarasını harika bir hikaye ile birlikte sunup büyük iş yapacaklarına olan inancımız tam.” dedi CD Projekt RED Stüdyo Başkanı Adam Badowski.

NAMCO BANDAI GAMES, The Witcher 3 dağıtım ve promosyonlarından sorumlu olacaktır. Oyun PC, PS4, Xbox One ve Microsoft’un tüm oyun sistemlerinde yer alacak. Dağıtımı yapılacak ülkelerin tam listesini içerir;
Andorra, Avusturya, Belçika, Kıbrıs, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Monako, Malta, Norveç, Portekiz, San Marino, İspanya, İsveç, İsviçre, Hollanda ve İngiltere.

NAMCO BANDAI GAMES’in yaptığı açıklamada ise;
” Biz bir kez daha CD Projekt RED ile ortaklık kurmaktan ve 2014 yılında yeni nesil konsollar için çıkarılacak olan en saygın video oyun serilerinden birine birinci sınıf hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz ve bunun için çok sabırsızlanıyoruz.”

Witcher serisinin ilk oyunu 2007 yılında ikinci oyunu 2011 yılında PC için çıktı. 2012 yılında ise Xbox360 için oynanabilir duruma geldi. İki oyun 200‘ün üzerinde ödül kazandı. Şubat 2013‘te üçüncü oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt, 2014 yılına planlandığı ve yeni nesil konsollar ile aynı anda çıkacağı duyuruldu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.