Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.05.2021

Bugün PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One Konsolları ve Steam’de piyasaya sürülen Capcom Arcade Stadium ile atari salonunun görkemli günlerini yeniden yaşayın. Zira, Capcom Arcade Stadium artık çıktı. Oyun, Geriye Dönük Uyumluluk aracılığıyla Xbox Series X ile S’te de oynanabilecek. Daha önce Nintendo Switch’te yayınlanan bu nostaljik koleksiyon, BIONIC COMMANDO ve STRIDER gibi 80’lerin klasiklerinden SUPER STREET FIGHTER II TURBO gibi 90’ların ikonik oyunlarına kadar Capcom’un en sevilen arcade oyunlarından bazılarını içerir. Oyuncular, üç farklı 10 oyun paketinden birini satın alabilir veya 32 oyunun tümünü içeren paket paketini almayı tercih edebilirler.

Capcom Arcade Stadium çıktı

Capcom Arcade Stadium, oyuncuların 1943 – The Battle of Midway ücretsiz oyununu da içeren aksiyon dolu 32 klasikle arcade oyununun heyecanını eve getirmelerine olanak tanır. Retro hayranları Capcom arcade’in farklı bir dönemini vurgulayan üç farklı arcade paketinden birini satın almayı seçebilirler. Oyuncular ayrıca Ghosts ‘n Goblins bağımsız eklentisine ek olarak 10 oyunluk üç paketin tümünü satın alabilirler. Bu sahip olunması gereken koleksiyon, destekleyen oyunlar için yerel dört oyuncuya kadar çok oyunculu mod içerir.

Ek olarak, Capcom Arcade Stadium’daki her oyun, Oyun Hızı, Zorluk Seviyesi, Görüntü Ayarları, Görüntü Filtreleri ve çeşitli 3D atari dolapları dahil olmak üzere ayarlanabilen çeşitli seçeneklerle birlikte gelir. Her oyun aynı zamanda oyuncuların kendilerini veya bir arkadaşını beklenmedik tehlikelerden kurtarmak için zamanda geriye atlamalarına olanak tanıyan bir Geri Sarma özelliği ile birlikte gelir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.