Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.09.2018

Mobil platformların vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Candy Crush, birçok delikanlı oyuncuyu bile kendisine bağlamayı başarmış bir yapımdı. Oyunu sevenler kadar sevmeyenler de bulunuyor tabii. Fakat, bu durum oyunun başarılı olduğu gerçeğinin üstünü kapatmıyor ne yazık ki. Şimdi ise, Candy Crush Friends Saga adı ile karşımıza çıkacak olan yepyeni bir Candy Crush oyunu yolda. Hatta, Candy Crush Friends Saga için belirlenmiş olan çıkış tarihi zannettiğinizden de daha yakın.

Candy Crush Friends Saga, 11 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Candy Crush Friends Saga için yayımlanmış olan bir fragman. Candy Crush serisi ile ne kadar haşır neşir olduğunuzu bilemiyoruz fakat eğer fragmanı izlediyseniz veya zaten seriyi seviyorsanız, Candy Crush Friends Saga çıkış tarihinin çok yakın olduğu haberimiz sizleri sevindirecektir. Verilen bilgilere göre, Candy Crush Friends Saga çıkış tarihine 2 haftadan bile kısa bir süre kalmış durumda. Zira Candy Crush Friends Saga, 11 Ekim 2018 tarihi ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek.

Candy Crush Friends Saga'nın 11 Ekim 2018 tarihinde çıkacağını sizlerle paylaşmıştık zaten. Peki, Candy Crush Friends Saga ile birlikte alışageldiğimiz Candy Crush'ta ne gibi farklılıklar olacak? Verilen bilgilere göre, oyuncuları şaşırtacak yeni oynanış özellikleri eklenmiş. Ayrıca, oyuncuları yeni bir stratejik katman da bekliyor olacakmış. Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Candy Crush Friends Saga fragmanında da ne yazık ki bir oynanış görüntüsü bulunmuyor. Bu sebeple, sabırla bekleyeceğiz detaylar için.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.