Canavarların gerçek olduğunu kanıtlarsanız, Capcom size 70 bin dolar verecek

Canavarların gerçek olduğunu kanıtlarsanız, Capcom size 70 bin dolar verecek

Çünkü Monster Hunter World büyük bir başarı ile çıkışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde resmi çıkışını gerçekleştiren, bizlerden de 10 üzerinden 9 puanı kapmayı başaran Monster Hunter World, çok güzel bir başarı ile oyuncuların karşısına çıktı. Tabii Capcom ekibi de bu başarıdan memnun kaldı. Hatta memnun kalmak bir yana, bu başarıdan ötürü sarhoş olmuş bile olabilirler çünkü oyunun geliştirici ve dağıtımcı ekibi, yaptığı yeni bir duyuru ile oldukça ciddi bir etkinlik başlattı. Bu etkinlik dahilinde, eğer gerçek dünyadaki canavarların varlığını kanıtlayabilirseniz, 70 bin doların sahibi olacaksınız. Bir kriptozoolog olan Jon Downes ile iş birliği yapan Capcom, ciddi ciddi oyuncuların canavar avına çıkmasını istiyor.

Canavarların gerçek olduğunu kanıtlarsanız, Capcom size 70 bin dolar verecek

Bahsettiğimiz kriptozoolog, gerçek dünya üzerinde bulunabilecek olan en iyi 10 canavarı seçti ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar da bir süre tanındı. Eğer 70 bin dolarlık ödülün sahibi olmak istiyorsanız, 30 Haziran 2018 tarihine kadar Sasquatch/Bigfoot, Loch Ness Monster, Mongolian Death Worm, Mermaid, Earth Hound, Yeti/Almasty, Chupacabras, Uçan Namibya Yılanı, Yowie veya Cornish Owlman canavarlarından bir tanesinin varlığını kanıtlamanız gerekiyor. Açıkçası listede Van Gölü Canavarı yok ve üzüldük. Bizim için bulması ve varlığını kanıtlaması sanki daha kolay olurdu. Yine de Van Gölü Canavarı ile Loch Ness Monster birbirine çok benziyor sanki. 10 saniyelik bir Google aramasından bunu anladık. Belki Van Gölü Canavarı varlığını kanıtlayıp, Loch Ness Monster diye yedirebiliriz.

Eğer bu canavar avına katılmak istiyorsanız, bizlere haber vermeyi unutmayınız. Belki sizle birlikte geliriz, biz de bir işin ucundan tutarız… Biraz düşündük de, biz hiç gelmeyelim. Biz size buradan, oturduğumuz yerden, yazılı içerikler ile destek oluruz. Hiç merak etmeyiniz efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın