Menü
https://leadergamer.com.tr/ubisoft-for-honor-yalan-haberler/
Call of Duty: WWII 16 Temmuz 2017 15:02

Call of Duty: WWII zombi modu hakkında yeni görseller paylaşıldı

Oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games tarafından sosyal medyada paylaşılan görseller, oldukça kanlı.


Sledgehammer Games, Call of Duty: WWII oyununu yaparak seride 9 yıl sonra ilk defa bir İkinci Dünya Savaşı oyunu yapacak. Oyun hakkında her geçen gün yeni fotoğraflar ve bilgiler öğreniyoruz. Yeni paylaşılan fotoğraflar ise Call of Duty serisinin vazgeçilmez modu haline gelen zombi modu hakkında. Call of Duty WW2 zombi modunda, Nazi zombileriyle savaşacağız. Aslında zombi moduyla ilgili video 20 Temmuz 2017 tarihinde resmi olarak paylaşılacaktı ama dün yaptığımız haberle, videonun sızdırıldığını paylaşmıştık. Bu yeni Nazi zombi modunun ismide belli olmuştu: Call of Duty: WWII – Army of the Dead. Ancak bu sızdırılan video birçok yerden kaldırıldı.

Call of Duty WW2

Sledgehammer Games, Call of Duty WW2 zombi moduyla ilgili görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan görüntülerden bu seneki zombi modunun da, her zamanki gibi oldukça kanlı geçeceğini görebiliyoruz. 20 Temmuz 2017 tarihinde, 2017 Comic-Con International: San Diego konferansında resmi olarak yayınlanacak zombi modu, canlı olarak yayınlanmayacak. Call of Duty: WWII; PlayStation 4, Xbox One ve PC için 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunla ilgili yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Activision ve Bungie ekiplerinin yeni büyük oyunu olmaya hazırlanan Destiny 2 hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza bir göz atın deriz. Eğer sadece oyunun beta süreci hakkında bilgiler arıyorsanız, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımız da var. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör