Call of Duty: WWII ile alakalı yeni bir özellik ortaya çıktı

Call of Duty: WWII ile alakalı yeni bir özellik ortaya çıktı

İkinci Dünya Savaşı dönemine uygun bir özellik olmuş.

Bundan önceki birçok Call of Duty oyununda, karakterlerimiz sınırsız bir şekilde koşabiliyordu. Dayanıklılık, yorulma sistemi pek yoktu yani. Olsa bile, kendisini hiç hissettirmiyordu. Fakat bu durum, Call of Duty: WWII ile değişiyor çünkü Twitter üzerinden geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyunda sınırsız koşma olmayacak. Peki, Call of Duty WW2 için bu ne demek oluyor? Aslında tahmin ettiğinizden çok daha önemli bir anlama sahip. Sınırsız koşma sisteminin oyundan çıkartılmış olması, oyuncular tarafından çok sevilmiş olan bir özelliğin geri gelebileceğini işaret ediyor olabilir. Bu özellik ise, Pro Perk özelliği.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 ile alakalı yeni bir özellik ortaya çıktı

Call of Duty: Black Ops zamanlarında Pro Perk özelliği birçok soruna yol açsa da, birçok oyuncu tarafından sevilmişti bu özellik. Yine de, geliştirici ekip aslında bu özelliği eklemeyebilir çünkü Pro Perk özelliğinin gelmesi demek, oyuncular her Prestij olduklarında, her şeylerini kaybedecek demek. Bu da, oyuncuları Prestij seviyesi atlamaktan uzak tutacaktır. Call of Duty geliştiricileri ise böyle bir şeyi kesinlikle istemeyecektir çünkü oyunun temelinde, geliştiricilerin, oyuncular istediği şey bu: Prestij seviyesi atlayarak oyuna devam etmek.

Ayrıca, sonsuz koşmanın oyundan kaldırılması, Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modunun oldukça yavaşlayacağını da işaret ediyor. Uzun bir süredir oldukça hızlı Call of Duty oyunları oynuyoruz. Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile oyun her ne kadar yavaşlamış olsa da, herkes bu oyunu oynayamadı. Bu yüzden, Call of Duty: WWII ile birden bire serinin yavaşlaması, birçok oyuncuyu rahatsız edecektir. Çünkü bir şeye alışıldı artık. Onu iyi yönde değiştirmek bile olsa amaç, kötü sonuçlar doğurabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.