Call of Duty: WWII – Winter Siege etkinliği detaylandırıldı

Call of Duty: WWII – Winter Siege etkinliği detaylandırıldı

Yeni silahlar, yeni etkinlikler, yeni harita ve çok daha fazlası Call of Duty: WWII – Winter Siege ile geliyor.

Activision ve Sledgehammer Games sonunda Call of Duty: WWII oyununun ilk sezonluk etkinliğini detaylandırdı. Yapılan açıklamalara göre bu sezonluk etkinliğin adı Winter Siege olacak ve etkinlik 8 Aralık 2017 ile 2 Ocak 2018 tarihleri arasında aktif olacak. Oyuncular, bu etkinlik sayesinde Call of Duty WW2 içerisindeki yeni silahlara ve oyun modlarına erişim sağlayabilecek. Oyuncular öncelikle bu etkinlik dahilinde Winter Carentan haritasını ücretsiz oynayabilecek. Hatırlayacak olursanız, Carentan haritası sadece Season Pass sahiplerine sunuluyordu. İşte bu haritanın karlı hali bir süre boyunca herkese verilecek. Fakat etkinlik bitince, Winter Carentan haritası da oynanmaz olacak.

Call of Duty WW2 – Winter Siege etkinliği detaylandırıldı

Winter Carentan haricinde Headquarters bölgesine de karlar yağacak, çam ağaçları dikilecek. Tüm bunların haricinde Activision ve Sledgehammer Games, etkinlik boyunca farklı oyun modlarında 2 XP etkinliğini aktif edecek. Yani oyuncular belli oyun modlarını oynayarak daha fazla tecrübe puanı kazanabilecek. Oyun modu demişken, Winter Siege sayesinde Gun Game modu da oyuna geri dönecek. Tabii bir de oyuna yeni Supply Drop eklenecek. Bu Supply Drop hakkındaki önemli detayları da hemen yukarıdaki görselden görebilmeniz mümkün. Oyuncular belli görevleri yaparak bu paketten ücretsiz alabilecek.

Supply Drop demişken, Call of Duty: WWII – Winter Siege ile oyuna yeni silahlar da eklenecek. Headquarters alanına Captain Butcher küçük bir ziyaret yapacak ve Captain Butcher etkinlik boyunca kış temalı şeyler satacak. Kış temalı yeni kıyafetler, yeni silah modelleri ve tabii ki silah kaplamaları olacak. Major Howard ise oyunculara özel bir görev verecek. Bu özel görev sayesinde oyuna yeni eklenen silahlardan 1 tanesi ücretsiz olarak açabileceksiniz. Yani, Call of Duty: Modern Warfare Remastered içerisinde kullanılmış olan yöntem Call of Duty WW2 ile de devam ediyor efendim.

Oyuna eklenen yeni silahlar GPMG LMG, Sten SMG, Gewehr 43 Assault Rifle, Trench Knife ve Ice Pick olarak açıklanırken; bu etkinlik için yayımlanan yeni videoya ve diğer görsellere hemen yukarıdan ve aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz efendim. Bakalım Call of Duty: WWII oyuncuları bu etkinliği nasıl karşılayacak?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın