Menü
https://leadergamer.com.tr/xbox-game-pass-eklenecek-yeni-oyunlar/
Call of Duty: WWII 29 Haziran 2017 11:14

Call of Duty: WWII senaryo modu, oldukça duygusal sahnelere ev sahipliği yapacak

Kalbi olan oynamasın diyor herhalde Activision.


Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: WWII; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek ve oyun içerisinde klasik olarak bir zombi modu, çoklu oyuncu modu ve senaryo modu bulunacak. Bu güne kadar, Activision ve Sledgehammer Games cephesinden birçok bilgi almıştık oyun hakkında. Bu bilgiler genellikle senaryo modu ve çoklu oyuncu modu hakkındaydı. Zombi modu hakkında ne yazık ki hiçbir yeni bilgiye sahip değiliz. Bugün ise Sledgehammer Games yeni açıklamalar yaptı ve bu açıklamalar, oyunun senaryo modu hakkındaydı. Yapılan açıklamalara göre Call of Duty WW2 senaryo modu, oldukça duygusal sahnelere ev sahipliği yapacak.

Call of Duty WW2

Metro ile bir röportaj gerçekleştiren Call of Duty: WWII geliştiricileri, “Bu güne kadar oyun hakkında gösterdiğimiz birçok şey, yaşanan savaşı oldukça geniş bir çerçevede gösteriyor. Fakat oyun içerisinde öyle sahneler var ki, bu sahneler, bizlerin duygusal olarak yarattığı en güçlü sahneler. Call of Duty WW2 senaryo modunda öyle anlar var ki, o anlar kalbinize işliyor, hatta beyninize kadar gidiyor.” diyor bu konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör