Menü
https://leadergamer.com.tr/gran-turismo-sport-driveclub-ps4-pro/
Call of Duty: WW2 , Call of Duty: WWII 23 Ekim 2017 14:14

Call of Duty: WWII oyununun PlayStation 4 üzerinde tutacağı alanın boyutu belli oldu

50 GB’dan çok daha fazla bir alan istiyor Call of Duty: WWII.


Call of Duty: WWII indirme boyutunu artık biliyoruz, 40 GB civarında. Çünkü oyunun ön indirme işlemi Xbox One üzerinde başlamıştı. Bu boyutun PC ve PlayStation 4 üzerinde değişeceğini pek düşünmüyoruz. Bugün ise oyunun indirme işlemi ve yükleme işlemi bittikten sonra kaplayacağı alan ortaya çıktı. Bir oyuncunun, oyunun açıklamalarını sızdırması ile birlikte öğrenmiş olduk ki Call of Duty WW2, PS4 ve PS4 Pro üzerinde minimum 80 GB yer tutacak. Bu boyut muhtemelen PC, Xbox One ve Xbox One X için de benzer olacaktır. Ayrıca oyun çıktıktan sonra gelecek ek paketler ise bu oyunun boyutunu rahatlıkla 100 GB üzerine çıkartabilir. Kısacası, 500 GB limitli bir konsolunuz varsa birkaç oyununuzu silmeniz gerekebilir efendim.

Call of Duty WW2 oyununun PS4 üzerinde tutacağı alanın boyutu belli oldu

Call of Duty: WWII ile 20. yüzyılın en ikonik çatışmasına ve son derece popüler olmuş Call of Duty serisinin ilham aldığı ve yeni oyun nesli için yeniden tasarlanan dramatik sahnelere geri dönün. Sıradan savaşçı askerlerin bir parçası olarak Avrupa’nın alabildiğine geniş sahnesinde gerilim dolu bir yolculuğa çıkın, zulmün eşiğinde dünya ölürken özgürlüğü korumak için mücadele edin. Ayrıca arkadaşlarınızla çevrim içi takım olun ve ayrı bir sürükleyici eşli hikâyeyi deneyimleyin.

Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modları ile oyuncuların düşmanı yenmesi için takım hâlinde çalışması gerektiği yepyeni War Mode’u tecrübe edin. Bu sürükleyici Çok Oyunculu deneyimi sayesinde oyuncular, Müttefik ve Mihver devletlerin güçlerinin takım tabanlı hücum ve savunma görevlerinde çarpıştığı, bir dizi ikonik 2. Dünya Savaşı muharebelerinde yer alacaklar. Divisions yani Bölükler ise Çok Oyunculu kariyerde harcamalarınızı yaptığınız alanlardır. Her birinin kendine özgü eğitimi ve silah yeteneği bulunan ve düşmana karşı üstünlük sağlarken özel oyun tarzınızı güçlendirmeye yardımcı olacak beş ikonik 2. Dünya Savaşı bölüğü arasından seçim yapın.

Call of Duty WW2 oyununun PS4 üzerinde tutacağı alanın boyutu belli oldu

Headquarters, Call of Duty: WWII için tamamen yeni bir cephe deneyimidir. Burada mücadele edecek, ödüller kazanacak, başarılarınızı gösterecek ve arkadaşlarınızla bağlantı kuracaksınız. Call of Duty’de daha önce karşılaştığınız hiçbir şeye benzemeyen Headquarters, serinin sevilen çok oyunculu modlarını dönüştürüyor, oyuna yaklaşımınıza göre değişim sunuyor. Firing Range’de ısının, 1-v-1 Pit’te en iyi olduğunuzu kanıtlayın, Theatre’da Call of Duty e-spor maçlarını canlı izleyin, özel sosyal alanda uçaksavarları ve daha fazlasını kullanın.

Call of Duty WW2 – Season Pass ile savaşın büyük sahnesini deneyimleyin. Yeni ve ikonik çok oyunculu haritalar, Nazi Zombilerinin yeni bölümleri ve yepyeni ‘War Missions’ dâhil olmak üzere 2018 boyunca çıkacak 4 DLC eklenti paketiyle tarihin en dramatik savaşındaki yolculuğunuza devam edin. Season Pass içeriğinde bonus Carentan Haritası da bulunmaktadır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör