Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-headquarters-dusman/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 9:48

Call of Duty: WWII içerisinde son seviye oyunculara özel silahlar olacak

Battlefield 1 içerisinde de benzer bir sistem bulunuyor. Call of Duty: WWII oyuncuları yabancılık çekmeyeceklerdir.


Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modu içerisinde 5 farklı karakter sınıfı olacak, aynı Battlefield 1 içerisinde olduğu gibi. Yapılan yeni açıklamalara göre bu 5 sınıfı da ayrı olarak seviye atlatabileceğiz, aynı Battlefield 1 içerisinde olduğu gibi. Peki, bu 5 sınıf son seviyeye ulaşınca ne olacak? Prestij mi? Hayır, oyuncuları daha değerli bir ödül bekliyor olacak. Call of Duty WW2 geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre, her 5 sınıfın da son seviyesinde, her sınıfa ait özel bir silah olacak. Bu silahları sadece son seviye oyuncular kullanabilecek, aynı Battlefield 1 içerisinde olduğu gibi yani.

Call of Duty WW2

Tabii bu işin küçük bir detayı var, bir Call of Duty WW2 karakter sınıfının son seviyesine gelip, özel bir silahı açtığınız zaman, o silahı diğer tüm sınıflarda da kullanabiliyorsunuz. Call of Duty: WWII içerisinde silahlar, karakter sınıflarına özel olmadığı için böyle bir derdiniz bulunmuyor. Fakat geliştirici ekip, bu özel silahların tam olarak ne olduğunu açıklamadı, bu yüzden biraz boşlukta kaldık. Yine de tüm bunlar sizin için yeterli değilse, HQ alanında oyuncuları benzersiz kılacak ögeler de olacak oyunun içerisinde. Bu ögeler, belli karakter sınıfını seviye atlattığınız zaman sizlere sunulacak. Bunların da bir detayı bulunmuyor ama madalyalar varsa ödül olarak, duruma oldukça uygun olacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör