Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-spider-man-oyunu-gorseller/
Call of Duty: WWII , Nazi Zombies 21 Temmuz 2017 15:27

Call of Duty: WWII – Nazi Zombies hakkında verilen tüm bilgiler

Call of Duty: WWII – Nazi Zombies videoları, görselleri, karakter bilgileri, oyun modu detayları ve çok daha fazlası!


Geçtiğimiz akşam, Call of Duty: WWII – Nazi Zombies resmi olarak bir video ile tanıtıldı. Bu video yayımlanana kadar zaten Call of Duty WW2 – Nazi Zombies hakkında hiçbir şey bilmiyorduk. Yayımlanan video ile Activision ve Sledgehammer Games ekipleri, hem bu mod için yeni görseller yayımladı, hem de oyun modu hakkında detaylar verildi. Bu haberimizde ise Call of Duty: WWII – Nazi Zombies hakkında verilen tüm bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız. Bu bilgiler arasında Call of Duty WW2 – Nazi Zombies videoları, görselleri, karakter bilgileri, oyun modu detayları ve çok daha fazlası bulunuyor!

Call of Duty WW2 - Nazi Zombies

  • Call of Duty: WWII – Nazi Zombies modunun resmi adı henüz belli değil. Sızdırılan bilgilere göre bu modun adı, Army of the Dead olabilir.
  • Perk ve Mystery Box özellikleri geri dönecek.
  • Call of Duty WW2 – Nazi Zombies modu, daha önceki hiçbir zombi modu ile bağlantılı değil.
  • Modun haritasında birçok farklı tuzak bulunacak ve oyun içerisinde karşılaşacağımız özel görevler, bugüne kadar görülmüş en zor zombi modu görevleri olacak.
  • Zombi modunun hikayesi, tamamen gerçek bir olaydan alınmış olacak. Bir bay ve bayan, çalınan bir resmin peşine düşecek, canlarını feda etmeye hazır olacak.
  • Marie Fisher, Birleşik Devletler için ajan oluyor ve kardeşi olan Klaus’a bakıyor.
  • Şeytan, The Doctor tarafından yaratıldı.
  • Oyun içerisindeki her karakter, oldukça zengin bir hikayeye sahip.
  • Oyunun ilk haritası Almanya, Mittelburg bölgesinde geçiyor.
  • Oyundaki karakterlerin adı Jefferson Potts, Olivia Durant, Drostan Hynd ve Marie Fischer. Bu karakterler yine aynı sıra ile, Ving Rhames, Elodie Yung, David Tennant ve Katheryn Winnick isimleri tarafından oynanıyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Activision ve Bungie ekiplerinin yeni büyük oyunu olmaya hazırlanan Destiny 2 hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza bir göz atın deriz. Eğer daha güncel bir bilgi arıyorsanız, Destiny 2 inceleme (Açık Beta) yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör