Menü
https://leadergamer.com.tr/e3-2017-muhtemelen-gorecegimiz-oyunlar/
Call of Duty: WWII 4 Haziran 2017 10:38

Call of Duty: WWII için yeni konsept tasarımlar yayımlandı

Hepsi birbirinden güzel görünüyor.


Duyurusu ile birçok Call of Duty severi memnun eden Call of Duty: WWII için yeni konsept tasarımlar yayımlandı. EDGE dergisinin son sayısında karşımıza çıkan bu 3 konsept görsele de, haberimizin içerisinden göz atabileceksiniz. Şimdiye kadar pek çok lokasyonun Call of Duty WW2 oyununda olacağı doğrulanmıştı ve bunlar genellikle büyük savaşlara ev sahipliği yapmış alanlardı. Belki yayımlanan yeni konsept görseller de, oyunda bulunan önemli alanları bizlere gösteriyor olabilir.

Call of Duty WW2 için yeni konsept tasarımlar yayımlandı

Daha önce sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, oyundan çıkartılan bir özellikten bahsetmiştik. O haberimizde, “Bundan önceki birçok Call of Duty oyununda, karakterlerimiz sınırsız bir şekilde koşabiliyordu. Dayanıklılık, yorulma sistemi pek yoktu yani. Olsa bile, kendisini hiç hissettirmiyordu. Fakat bu durum, Call of Duty: WWII ile değişiyor çünkü Twitter üzerinden geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyunda sınırsız koşma olmayacak. Peki, Call of Duty WW2 için bu ne demek oluyor? Aslında tahmin ettiğinizden çok daha önemli bir anlama sahip. Sınırsız koşma sisteminin oyundan çıkartılmış olması, oyuncular tarafından çok sevilmiş olan bir özelliğin geri gelebileceğini işaret ediyor olabilir. Bu özellik ise, Pro Perk özelliği.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör