Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-ozel-silahlar/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 10:06

Call of Duty: WWII içerisindeki Headquarters bölgesinden canlı yayın veya turnuva izleyebileceksiniz

Elektronik spor takipçileri Headquarters içerisinde bolca zaman geçirecek gibi.


Eğer Call of Duty: WWII oynayacaksanız ve aynı zamanda da elektronik spor dalını takip ediyorsanız, Call of Duty: WWII içerisindeki Headquarters bölgesinde çok fazla zaman harcayacaksınız demektir. Çünkü oyunun geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre Headquarters içerisinde oyuncular, tiyatrodan canlı yayınlar, turnuvalar ve en yeni Call of Duty haberlerini izleyebilecekler. Ayrıca oyuncuların rahatça takip edebileceği bir sıralama da Call of Duty WW2 içerisindeki Headquarters bölgesinde olacak.

Call of Duty WW2

Call of Duty: WWII içerisindeki Headquarters hakkında daha önce de, “GameInformer ekibine konuşan Call of Duty WW2 geliştiricileri, Headquarters bölgesindeki ilk dinamik olayın, havadan gelen bir saldırı olduğunu belirtti. Yani, Headquarters bölgesinde alarm çaldığı an, oyuncuların uçaksavar silahlara koşup, havadan gelen saldırıyı engellemeleri gerekecek. Engellemezlerse ne olacak, henüz bilemiyoruz. Tabii bu Headquarters içerisinde yaşanabilecek tek bir olay. Eminiz ki bundan daha fazlası vardır. Zaten GameInformer ekibine göre, oyunun geliştiricileri, sezonluk etkinliklere göre bu alana yeni dinamik olaylar ekleyecek. Mesela, kış geldiğinde Headquarters içerisinde 48 oyuncunun da kartopu savaşı yapabileceğini düşünebilirsiniz.” demiştik. Headquarters gerçekten eğlenceli olacak gibi görünüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör