Call of Duty: WWII, serinin bir önceki oyunundan yüzde 395 daha başarılı idi

Call of Duty: WWII, serinin bir önceki oyunundan yüzde 395 daha başarılı idi

Sizce Call of Duty: WWII bu başarıyı hak ediyor mu?

3 Kasım 2017 tarihinde çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirilen Call of Duty: WWII bizler tarafından çok sevilmişti. Görülen o ki, oyunu sadece biz sevmemişiz, birçok Steam oyuncusu da sevmiş. Öyle ki, ortaya yeni çıkan raporlara göre Call of Duty WW2, Steam üzerinde, serinin bir önceki oyunundan yüzde 395 daha başarılı idi. Serinin bir önceki oyunu tabii ki Call of Duty: Infinite Warfare idi ve özellikle Steam üzerinde bu oyun neredeyse hiç oynanmıyordu. Ayrıca Call of Duty: Infinite Warfare da Steam üzerinde serinin bir önceki oyunundan yüzde 76 daha az oyuncuya sahip idi.

Call of Duty WW2

Bir analiz sitesinden gelen raporlara göre Call of Duty: WWII, çıkış gününde Steam üzerinde en çok oynanan 8. oyun oldu. Call of Duty WW2, bu sıralamaya tam 76 bin anlık oyuncu ile oturdu. Bu oyuncuların 56 bin kadarı çoklu oyuncu modunu oynuyordu. Geri kalan oyuncular ise senaryo modunda idi. Geçen sene piyasaya sürülen Call of Duty: Infinite Warfare oyununun rekoru ise sadece 15 bin oyuncu idi. Aradaki farkı sanırım daha fazla anlatmamıza gerek yok.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın