Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-h1z1-satislari/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 12 Ağustos 2017 11:14

Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modu hakkında yeni detaylar

Mesela, Headquarter içerisinde dev gibi bir tiyatro bulunuyormuş ve oradan herkes canlı yayın veya turnuva izleyebiliyormuş.


Call of Duty: WWII çıkışını Kasım 2017 içerisinde yapacak ama oyunun kapalı özel betası sadece birkaç hafta sonra başlayacak. Oyunun beta süreci başlayana kadar da muhtemelen sürekli oyun hakkında yeni bilgiler almaya devam edeceğiz. İşte bahsettiğimiz bu yeni bilgilerin en yenisi, dün akşam GameInformer cephesinden geldi. GameInformer ekibi, Call of Duty WW2 hakkındaki birçok detayı oyunculara sundu. Bu detaylar genellikle oyunun çoklu oyuncu modu ve özellikle de oyunun sosyal alanı hakkındaydı. Eğer dilerseniz tüm yeni bilgilere, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Oldukça ilginç bilgiler bulunuyor.

Call of Duty WW2

Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modu hakkında yeni detaylar

  • Gibraltar isimli daha önce gösterilmemiş bir harita, oyunun beta sürecinde oynanabilir olacak. GameInformer, kısa bir süre sonra bu haritanın bir oynanış videosunu paylaşacak.
  • Headquarter içerisinde bir tiyatro alanı bulunacak. Bu alanda, oyuncular tiyatroda oturup, o an gösterilen canlı yayını ve turnuvayı izleyebilecekler.
  • Headquarter içerisinde VIP Prestige Area isimli bir alan olacak. Bu alana normal oyuncular giremeyecek. Sadece prestij seviyesindeki oyuncular alınacak. Oyuncular, prestij olurken de sosyal alanda büyük bir kutlama yapılacak. Havai fişekler bile atılacak.
  • Call of Duty: WWII geliştiricileri, oyun içerisindeki sosyal puana çok önem veriyor. Sosyal puanlar sayesinde ganimet kutularından daha yüksek seviyeli eşyalar çıkartabileceğiz. Sosyal puanımız ise görev yaptıkça veya sosyal aktivitelere katıldıkça yükselecek.
  • Headquarters içerisinde Battle Pit olacak. Battle Pit içerisinde oyuncular 1’e 1 savaşabilecek. Diğer oyuncular da bu savaşı izleyebilecek. Battle Pit başlamadan iki oyuncu da 1 adet silahın kullanımını engelleyecek. Oyuncular isterse boks karşılaşması bile yapabilecek.
  • Oyuncular, iki maç arasında Headquarters alanını ziyaret edebilecek.
  • Headquarters sadece TPS bakış açısına sahip olacak. Oyuncunun silahı, sırtında asılı olacak.
  • Call of Duty WW2 geliştiricileri, Headquarters alanına büyük bir umutla bakıyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör