Call of Duty Vietnam diye bir oyun olabilirdi, olmadı!

Call of Duty Vietnam diye bir oyun olabilirdi, olmadı!

Third Person Shooter türüdne bir Call of Duty oyunu olabilirdi!

Call of Duty serisinin son oyunu Advanced Warfare bu yıl çıkışını gerçekleştirecek. Call of Duty Advanced Warfare‘in geliştiricisi Sledgehammer Games‘in bu oyundan daha önce farklı bir oyun üzerinde çalıştığı ve bu oyunun da üçüncü şahıs nişancı oyunu olacağı ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

call_of_duty_sledgehammer_vietnam_cancelled_concept_1

call_of_duty_sledgehammer_vietnam_cancelled_concept_3

Call of Duty Advanced Warfare‘i geliştirmeden önce Call of Duty Vietnam isimli bir oyun yapan Sledgehammer Games’in bu oyunu Third Person Shooter olarak geliştirdi ortaya çıktı. Bu oyunla ilgili konsept tasarımlar da yayınlandı. Sizi bilmiyorum fakat bir dönem ardı ardına gelen II. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı oyunlarından midem bulanmış ve usanmıştım. Bu konseptte hem de üçüncü şahıs nişancı türünde olacak bir oyunun iptal edilmesi hem Call of Duty evreni için hem de oyuncular için çok iyi oldu diye düşünüyorum.

Call of Duty Advanced Warfare‘den bu seneki umutlarım çok fazla. Oyuna getirilen yenilikler heyecanımı oldukça arttırıyor. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? TPS türünde bir Call of Duty görmek ister miydiniz? Advanced Warfare‘den beklentileriniz var mı? Yorumlarınızda belirtirseniz sevinirim, iyi oyunlar!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.