Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.11.2023

Call of Duty Modern Warfare 3, yıllardır devam eden bir gelenek olan Prestij (Prestige) sistemine sahiptir. Bu sistem, oyuncuların maksimum seviyeye ulaştıktan sonra tekrar başlamalarına olanak tanır. Bu rehberde, Call of Duty MW3 Prestij (Prestige) sistemini ve nasıl Prestij yapılacağını detaylı bir şekilde açıklayacağız. Hazırsanız, şimdi CoD MW3 Prestij (Prestige) detaylarına geçebiliriz.

Call of Duty MW3 Prestij (Prestige) Sistemi

Modern Warfare 3'teki maksimum seviye şu an için 55'tir ve seviye sınırı MW3 Sezon 1 çıkış tarihinde artacaktır. Her yeni sezonun çıkışı ile seviye sınırı yükselecek ve oyuncular her sezon yeni bir maksimum seviyeye ulaşabilecektir. Her yeni Prestij seviyesi, oyuncuların Prestijlerini sergilemek için yeni bir rozet sunacaktır. Yeni bir Prestij seviyesine geçtiğinizde, silahlarınız, avantajlarınız, ekipmanlarınız vb. gibi kazandığınız her şeyi kaybetmezsiniz. Her şey kilidini açık bir şekilde korunur. Bu, Modern Warfare 2'den hatırladığımız bir sistemdir ve her sezonla birlikte maksimum seviyenin arttığı bir süreçtir.

CoD MW3 Prestij (Prestige) Nasıl Kasılır?

Call of Duty MW3 içerisinde Prestij (Prestige) kasmak için özel bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İlk sezonla birlikte seviye sınırı arttığında, tekrar XP kazanmaya başlarsınız ve her yeni sezon, çoğu zaman sıfırdan başlatılan XP kazanma sürecini başlatır veya devam ettirir. Prestij yapmak otomatik bir süreçtir ve bu konuda düşünmenize gerek yoktur.

Hızlı Prestij ve Seviye Atlama İpuçları:

Prestij yapmak ve hızlı bir şekilde seviye atlamak en etkili yöntem çok da zor değil. En etkili yöntem, Double XP jetonlarınızı seviye sınırı yükseldiğinde kullanmaktır. Ayrıca, herhangi bir Call of Duty oyununun yeni bir versiyonu çıkana kadar Double XP hafta sonlarına katılarak XP kazancınızı artırabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 3'te Prestij yapmak, otomatik bir süreçtir. Yeni sezonlarla birlikte seviye sınırı arttığında, XP kazanmaya devam eder ve Prestij seviyenizi yükseltirsiniz. Hızlı bir Prestij mi kasmak istiyorsunuz? Öyleyse, Double XP jetonlarınızı doğru zamanda kullanmak ve Double XP etkinliklerine katılmak önemlidir. Bu, oyuncuların kendilerini meydan okuyucu bir deneyime hazırlamalarına yardımcı olacaktır.

Ayrıca, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Ancak, Call of Duty MW3 ile alakalı diğer yazılarımız kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Önce, Call of Duty MW3 inceleme yazımızı paylaşalım. Ardından, Call of Duty MW3 Zombies Wonder Weapon seçenekleri ile ilgili bilgi verdiğimiz bir yazımız var. Sonra, Call of Duty MW3 Zombies Perk-a-Cola sistemini de anlattık. Dahası, Call of Duty MW3 Zombies Field Upgrade sistemi ile ilgili de bilgi verdik. Bütün bunlar ve çok daha fazlası şu anda sitemizde mevcut. Şimdi, sizlere bol keyifli oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.