Ayrı Call Of Duty: Modern Warfare Remastered satışı için tarih sızdırıldı

Ayrı Call Of Duty: Modern Warfare Remastered satışı için tarih sızdırıldı

Call Of Duty: Modern Warfare Remastered, sonunda Call of Duty: Infinite Warfare ile ayrılıyor olabilir.

Daha önce Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition içerisinde satılan Call Of Duty: Modern Warfare Remastered, büyük bir ihtimalle önümüzdeki bir tarihte ayrı olarak satılmaya başlanacak. Daha önce bu konuda sızdırma haberler duymuştuk zaten. O sızdırma haberler, ayrı Call Of Duty Modern Warfare Remastered satışlarının Haziran 2017 veya Temmuz 2017 tarihleri arasında başlayacağını işaret ediyordu. Geçen günlerde ise bu haberleri 2 Alman perakendeci destekledi ve ayrı Call Of Duty Modern Warfare Remastered satışını internet sitelerinde açtılar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrı Call Of Duty Modern Warfare Remastered satışı için tarih sızdırıldı

2 Alman perakendeci sitesi, bu satış için çıkış tarihi olarak 23 Haziran 2017 dedi. Fiyat olarak ise 40 dolar dendi. Tüm bunlar gerçek olabilir mi, şu an bilemiyoruz çünkü oyunun geliştirici ekibinden veya yayıncı şirketinden hiçbir resmi açıklama bulunmuyor. Fakat gerçekten böyle bir durum varsa, E3 2017 sırasında bir duyuru alabiliriz ki, bizce de alacağız. Çünkü artık iki oyunun da zamanı yavaş yavaş doluyor. Activision bir de ayrı olarak oyunu satmak isteyecektir bu yüzden. Herkes Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition alamadı çünkü zamanında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.