Yeni Call of Duty: Infinite Warfare silahları sızdırıldı

Yeni Call of Duty: Infinite Warfare silahları sızdırıldı

Mini LMG bile var.

Call of Duty: Infinite Warfare, bugüne kadar piyasaya çıkartılmış olan en iyi Call of Duty oyunu değil, bunu hepimizin kabul etmesi gerekiyor. Oyunun satışları, aktif oyuncu sayısı ve buna benzer birçok şey de bu başarısızlığı belgeliyor zaten. Fakat Activision bu başarısızlığa rağmen, oyunu kötüye sürüklemeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyunlarına düzenli olarak silahlar ekleniyor. Bu silahlar, bir ödeme duvarının arkasına koyuluyor ve isteyen herkes, istediği zaman bu silahları kullanamıyor. Bu durumun aynısı Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde de var ve yeni Reddit sızdırmalarına göre, oyuna yeni silahlar eklenmeye devam edecek. Öyle ki, oyuna eklenecek olan yeni silahlardan 4 tanesi de, görselleri ile birlikte sızdırıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Call of Duty: Infinite Warfare silahları sızdırıldı

Oyuna eklenecek olan silahların ismi şu an VR-AR46, Hades, Weapon_MP28 ve Weapon_MiniLMG olarak görünüyor. VR-AR46 ve Hades silahlarının modellemeleri tamamen bitmiş olsa da, Weapon_MP28 ve Weapon_MiniLMG henüz çok erken bir aşamada. Zaten yukarıdaki görselden bunu görebilirsiniz. Bunun sebebi, bu son iki silahın büyük bir ihtimalle yaz aylarına doğru oyuna eklenecek olması. VR-AR46, Hades silahlarının ise büyük bir ihtimalle önümüzdeki haftalarda oyuna gelecek olması.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pPS6o2h

Reddit üzerinden sızdırılan diğer silahların görsellerine de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Fakat gözümüze çarpan bir şeyi söyleyelim, Weapon_MP28 ve Weapon_MiniLMG silahlarının başında bir de Perk ibaresi bulunuyor. Bu yüzden, biz bu silahların, karakterlere ait özel silahlar olduğunu düşünüyoruz. Bu da, bizleri oyuna eklenecek 2 yeni karaktere götürebiliyor. Weapon_MP28 her ne kadar normal görünse de, Weapon_MiniLMG günlük kullanım için pek uygun bir silah gibi gözükmüyor çoklu oyuncu modu için. Peki, bu sızdırmalar hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

OqbRpRe-1 Wkmp9KG

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.