Call of Duty Black Ops 2’den Trailer

Call of Duty Black Ops 2’den Trailer

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Treyarch, sözünü verdiği gibi, dün NBA Playoffları ile beraber Call of Duty: Black Ops 2’nin ilk fragmanını yayınladı. Bu videoda ilk izlenimler oldukça karışık görünüyor. Robotlar, uçaklar, atlar birbirine girmiş vaziyette ve oyun kesin olarak 2025 gibi bir tarihte geçiyor.

Oyun iki farklı zaman diliminde ilerleyecek, ilk kısım 1980’lerin sonu yani Soğuk Savaş’ın sonlarına yaklaşılan dönem; burada Alex Mason’u yöneteceğiz; 2025’e geçtiğimizde ise Alex’in oğlu David kontrolümüzde olacak.

Oyuna hakim olan atmosfer, nadir  bulunan dünya kaynakları için ABD ile Çin’i karşı karşıya getiren yeni bir soğuk savaş olarak göze çarpıyor. Burada ayrıca silahlara ve robotlara sızan hacker Raul Menendez karakterini de yönetiyor olacağız. 8o’lerden itibaren Menendez’in Black Ops 2’deki olaylara nasıl dahil olduğunu göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun hikayesi daha önce Batman Begins ve The Dark Knight’ın da hikaye ekibinde çalışan David Goyer’dan geliyor. Oyun; PC, PS3 ve Xbox 360 için kesin olarak 13 Kasım 2012’de piyasada olacak. Ayrıca gelen bilgiler arasında, Activision’un bu proje için 300 çalışanını seferber ettiği de yer alıyor.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın