Call of Duty Modern Warfare 4 mü geliyor?

Call of Duty Modern Warfare 4 mü geliyor?

Call of Duty oyunlarının beğenilen serisi Modern Warfare'in yeni oyunu hakkındaki söylentilere yenileri eklendi!

Geçtiğimiz Kasım ayında Sledgehammer Games’den ortaya çıkan bir söylentiyle  Call of Duty MW4‘ü 2014 yılında piyasaya sürülecek diye bir duyum almıştık. Yeni aldığımız duyumlara göre bu haber giderek doğrulanıyor. Ama ele geçen bu bilgilerin kesinliği konusunda bizim de şüphelerimiz bulunmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

mw4-modern-warfare-4-wallpaper-13-new-1508x706_c

Aldığımız duyuma göre oyun Modern Warfare 3‘ün devamı niteliğinde. Oyun 2018 yılının modern Avrupa ve Asyasında yer alıyor. Captain Price ve Nikolai oyuna geri dönüş yapıyorlar ve bu iki karakteri British SAS ekibi içinde göreceğiz. Haberin kaynağına göre oyunun hikayesi özellikle SAS ekibi üzerine odaklanmış ve diğer Modern Warfare serileri gibi tek tek askerler arasında geçiş yapan bir hikaye sistemine sahip değil. Bazı görevlerde Nikolai ile oyunuyoruz ve bu sefer Call of Duty serilerinde bir ilk olarak karakterimizden Price olmasa bile Nikolai konuşacak!

Bu söylenti içinde en çok kafamızı karıştıran olaylardan biri ise Shepherd‘in geri döneceği hakkında olanıydı. Bildiğimiz gibi MW2‘de Shepherd’i gözünden bıçaklamıştık. Ama söylentinin kaynağına göre Shepherd hayatta kalmayı başardı ve Avrupa’ya kaçtı. Kendisine bağlı ordusuyla MW4‘te karşımıza çıkacak. Bu olay hakkında bir yorum yaptığımızda Shepherd‘i sadece gözünden bıçaklamıştık. Yani hayatta kalma şansı ve bu söylentinin doğru olabilme ihtimalini düşünmeden edemiyoruz.

Yine söylentinin içinde Amsterdam ve Şangay‘da gizli operasyon düzenleneceği ve oyunun temel hikayesinde SAS ekibinin Shepherd‘i kovalaması ve yakalaması üzerine olacağı gibi birçok bilgi yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Belirttiğimiz gibi söylentileri haber olarak size sunmak istemiyoruz ama doğruluk payının olduğunu düşünmemizi sağlayan kendini Sledgehammer çalışanı olarak belirten kişinin oyunda fotorealistik grafiklere sahip olacağını bildirdiğiyle ilgili görseli ise şöyle:

sledgehammer 

Bizi takip etmeye devam edin..

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Tuğberk Ağca dedi ki:

    Yalnız Section utanmasa şarkı söyleyecekti onu neden unuttunuz? Black Ops 2’de.