Call of Duty: Ghosts sitesinde hareketlilik var!

Call of Duty: Ghosts sitesinde hareketlilik var!

Call of Duty: Ghosts için bilinmeyen sayılar ortaya çıktı.

Merakla beklenen serinin yeni oyunu Call of Duty: Ghosts‘un resmi sitesinde bir hareketlilik yaşandı. Siyah fonun üstüne tebeşirlerle yazılmış sayılar akıllarda soru işaretleri bıraktı. Bu soru işaretlerinin olası cevaplarını sizin için derledik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

message_02-600x33810.480891 -66.903648” rakamları koordinat sisteminde olası bir noktayı gösteriyor olabilir. Google Maps uygulamasında bu sayıları arattığımızda ise aşağıda görebileceğiniz Venezuela’daki bir dört yol ağzını işaret ediyor. Acaba 21 Mayıs’ta Xbox şovunda gösterilecek Call of Duty: Ghosts demosu Venezuela’da mı geçecek?

KoordinatBu sayılardan farklı olarak başka bir dizi sayı da sitede kendini gösterdi. Bir dörtgenin sol alt köşesinde bulunan “183 34” sayılarının en mantıklı açıklaması periyodik cetveldeki Volfram elementini işaret ediyor olabileceği. Elektronik uygulamaların, silahların ve uzay araştırmalarının alaşımında kullanılan Volfram elementinin atom ağırlığı aşağıdaki resimdeki sayılar ile aynı, yani 183,34.

message_01-600x338En iyi tahminler bu yönde. Yüksek ihtimalle Activision‘ın bizlere neler söyleyeme çalıştığını 21 Mayıs tarihindeki Xbox şovunda öğrenebileceğiz. Bizimle şovun canlı yayınında buluşmayı unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.