Büyük ödüllü kış sezonu turnuvası başlıyor!

Büyük ödüllü kış sezonu turnuvası başlıyor!

League of Legends’ın kış sezonu turnuvası Adalet Meydanları’ndaki adrenali yükseltecek. Artan katılım noktasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir yanından turnuvaya katılan oyuncular toplamda 27.500 TL değerindeki büyük para ödülü için mücadele edecek.

League of Legends’daki turnuva heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Kışın soğuğunu Adalet Meydanlarında gerçekleşecek zorlu mücadeleler ısıtacak. League of Legends ilk resmi turnuvasının hemen ardından çok daha yüksek ödüllü ve rekabeti bir kış sezonu turnuvası ile oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

Daha çok katılım noktası, daha büyük ödüller

9 Aralık 2012’de eleme maçları başlayacak olan League of Legends’ın kış sezonu turnuvası, 19-20 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleşecek olan finaller ile son bulacak. Üstelik bu turnuvada hem daha fazla ödül hem de daha fazla katılım noktası sihirdarları bekliyor. Eleme turları İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir, Bursa ve Mersin şehirlerinde bulunan internet kafelerin yanı sıra online olarak hizmet verecek bazı eleme noktalarında da yer alacak. Finallere kalan ilk 8 takıma toplam 200 bin civarında Riot Puanı dağıtılırken birinci olan takım 15.000 TL, ikinci olan takım 7.500 TL ve üçüncü olan takım ise 5.000TL’lik büyük para ödüllerinin sahibi olacak. Oyuncuların kazanacağı ekstra ödüller ise ilerleyen günlerde League of Legends’ın resmi sayfasında ve Facebook sayfasında duyurulacak.

Turnuva sadece Türkiye sunucusunda bulunan takımlara açık olacaktır. League of Legends Kış Sezonu Turnuvası ile ilgili katılım noktası ve şartları gibi detaylı bilgiler ise ilerleyen günlerde tr.leagueoflegends.com adresinden oyuncularla paylaşılacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın