Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Cevdet Emre Kızılcan, Editör Yazım tarihi: 11.07.2018

Bungie topluluk yönetiminde görev alan ve dmg04 mahlasını kullanan kişi Destiny 2 fuarına özel olarak yama notları paylaştı. dmg04, Twitter hesabından GuardianCon adı verilen etkinlik esnasında belirtilen miktar kadar bağış toplanması durumunda, 1.2.3 güncellemesine dair birkaç yama notunu kendini takip edenlerle paylaşacağını duyurdu. İlk başta 5 bin dolarla başlayan bağış barajı saatler ilerledikçe 6 bine ardından da 7.777 dolara kadar tırmandı. dmg04, 10.000 bağış barajının aşılması şerefine bir madde daha paylaştı.

Bungie topluluk yöneticisi GuardianCon şerefine Destiny 2 yama notları paylaştı

Bungie topluluk yöneticisi, Twitter hesabından Destiny 2 yama notları paylaştı

dmg04’un paylaştığı yama notlarını incelediğimiz takdirde Escalation Protocol etkinliği, kullandığımız araçlar olan sparrowlar, bir takım silahlar ve strikelar hakkında düzenlenme yapılacağı görülüyor. Sıralı ve tam şekilde bahsetmemiz gerekirse, Escalation Protocol etkinliğinden elde edilecek eşyaların düşme şansları siz bölüm sonu canavarı kestikçe artacak şekilde ayarlanmış durumda. 1.2.3 güncellemesinde karşılaşacağımız yeniliklerden birisi de sparrowların özelliklerini ve yeniden canlanırken ortaya çıkan efektin ön izlenebilir olması olacak.

Curse of Osiris paketinden temin ettiğiniz West of Sunfall 7 ve Trails silahı olan A Cold Sweat tabancalarının geri tepmeleri düzeltilecek. Exotic bir tabanca olan Sturm Catalyst’i Nessus’ta düşman öldürdükçe temin edebileceksiniz. Henüz bu güçlendirmenin silaha ne katacağı hakkında bir bilgi yok ama Momentum yani koştukça can yenilediğiniz etmen, Heroic Adventure’lardan çıkarılacak. Brother Vance aracılığıyla elde ettiğimiz silahlar da doğrudan bir şekilde satın alınabilir olacak.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.