Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.05.2020

Herkese merhaba, bu hafta Netflix'de popüler olan, ilk 5 film ve dizileri sizler için sıraladık. Listemize geçelim.

Extraction (Film)

Extraction, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine gönderilen Hintli çocuğun iş adamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Sorunlu bir adam olan Tyler, çocuğu kurtarmak için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ortaya koymak zorundadır.

Süre : 1 Saat 57 Dakika

Oyuncular : Chris Hemsworth, Rudraksh Jaiswal

The Last Kingdom (Dizi)

Bir İngiliz Kralı'nın oğlu olan Uhtred, babasının savaşta ölmesiyle Kont Ragnar'ın kölesi olarak Paganların yaşadığı bölgeye götürülür. O bölgede çocukluğunu geçiren Uhtred, Kont Ragnar'ın bir saldırı sonucu ölmesiyle yeniden İngilitere'ye döner. Babasının ölmesiyle tahta amcası geçmiştir ve varis olan Uhtred'i öldürmek ister. Uhtred hakkında bir iftira ortaya atıp, Kont RagnarUhtred'in öldürdüğü ortaya atar.

Süre : 1 Bölüm 60 Dakika

Bölüm ve Sezon Sayısı : 1 Sezon 10 Bölüm - 4 Sezon (Hala Devam Ediyor)

Oyuncular : +30 Oyuncu Mevcut Liste

Never Have I Ever (Dizi)

Never Have I Ever, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Süre : 1 Bölüm 30 Dakika

Bölüm ve Sezon Sayısı : 1 Sezon 10 Bölüm - 1 Sezon (Hala Devam Ediyor)

Oyuncular : Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Richa Moorjani

Ozark (Dizi)

Ozark, Chicago banliyösünde yaşayan sıradan bir ailenin, aile babası Marty Byrde'ın Finans ve Danışmanlık Şirketi'nin Meksika'nın en büyük ikinci uyuşturucu kartelinin para aklama işine karışmasının ve işlerin sarpa sarmasının ardından, ailesini korumak adına eşi Wendy ve Charlotte ile Jonah adındaki iki ergen çocuğuyla, Ozark Platosu olarak bilinen Güney Missouri'ye taşınmasının hikayesini anlatıyor.

Süre : 1 Bölüm 60 Dakika

Bölüm ve Sezon Sayısı : 1 Sezon 10 Bölüm - 3 Sezon (Hala Devam Ediyor)

Oyuncular : Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner

La Casa De Papel (Dizi)

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

Süre : 1 Bölüm 60 Dakika

Bölüm ve Sezon Sayısı : 1-13 2-9 3-8 4-8 - 4 Sezon (Hala Devam Ediyor)

Oyuncular : Liste

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.