Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Bu hafta çıkacak yeni Xbox One oyunları (16 Ekim 2017 – 22 Ekim 2017)

Bu hafta çıkacak yeni Xbox One oyunları (16 Ekim 2017 – 22 Ekim 2017)

Siz bu hafta herhangi bir oyun almayı düşünüyor muydunuz?

Bu hafta Xbox One oyuncularını ve dolaylı olarak Windows 10 PC kullanıcılarını pek yeni oyun beklemiyor. Aşağıdaki listeye baktığımız zaman bizim ilgimizi çeken tek oyun South Park: The Fractured But Whole. Tabii ki sizin ilginizi listedeki farklı oyunlar da çekebilir. Herkes aynı oyunu beğenmek zorunda değil ne de olsa. Bu yüzden hemen aşağıdaki listemize göz atmanızı öneriyoruz. Bu listemiz sayesinde bu hafta çıkacak olan yeni Xbox One oyunlarını görebilirsiniz.

Bu hafta çıkacak yeni Xbox One oyunları (16 Ekim 2017 - 22 Ekim 2017)

Bu hafta çıkacak yeni Xbox One oyunları

  • South Park: The Fractured But Whole
  • Elex
  • The Jackbox Party Pack 4
  • Dungeons 3
  • Rogue Trooper Redux
  • TorqueL: Physics Modified Edition
  • Real Farm
  • Abyss: The Wraiths of Eden

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın