Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 06.05.2020

Louis Letterier, akış hizmetinin Will Smith ve Joel Edgerton'ın oynadığı 2017 filminin devamı olan Bright 2'yi yönetmek için Netflix ile görüşmelerde bulunuyor. Letterier, ikinci MCU filmi The Incredible Hulk'un yanı sıra Now You See Me, Clash ot the Titans ve ilk iki Transporter gibi filmlere de hitap etti.

Arkadaş-polis/aksiyon/fantezi devam filmi, Smith ve Edgerton'u ilk filmdeki LAPD subayları çifti olarak bir araya getirecektir. Orijinali yöneten ve takibe bağlı olan Suicide Squad David Ayer, Deadline'ye göre The Dirty Dozen'i Warner Bros için yeniden yazmakla meşgul durumda.

bright 2 netflix

Ayer, Bright 2'yi Evan Spiliotopoulos ve T.S. ile birlikte yazdı. Nowlin senaryo üzerinde yeniden yazma görevlerini yerine getirdi.

İlk film Netflix'in CEO'su Reed Hastings tarafından çıkışından sonraki haftalarda Netflix'in en çok izlenen orijinal filmlerinden biri olarak gösterildi. Ocak 2018'de o zaman bir haber duyuldu ancak o zamandan beri çok az şey duyduk. Nielsen'in tahminlerine göre filmin ilk üç gününde toplam 11 milyondan daha fazla izleyici kitlesi vardı.

Deadline'nin kaynaklarına göre, Bright devam filmi Smith'in Darly Ward ve Edgerton'un Nick Jakoby'sinin "uluslararası bir sahnede" beklenmedik ortaklığına yer verecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.