Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.05.2020

Epic Games ekibinin yeni gizemli oyunu da belli oldu. Bir an önce girip alabileceğiniz paket Borderlands The Handsome Collection olduğu duyuruldu. Aslında, Borderlands The Handsome Collection isimli paketin bedava olarak dağıtılacağını daha önce paylaşmıştık ve bu yüzden sürpriz olmadı.

Bildiğiniz gibi, daha önceki haberlerimizden bir tanesinde, Epic Games ekibinin yolda olan bedava oyunlarını sizlerle paylaşmıştık. Paylaştığımız şekilde de ilerlemeye devam ediyor. Gelecek oyunun da ne olduğu belli. Bu yüzden, o da şaşırtmayacak ama gizemli oyun olduğunu düşünmeye devam edelim.

Eğer siz de Borderlands The Handsome Collection isimli paketi bedava olarak kütüphanenize eklemek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Epic Games mağaza sayfasını kullanabilirsiniz. Gelecek oyunu da takip etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca, oyunun 4 Haziran 2020 tarihine kadar tamamen bedava olduğunun da altını çizelim. O zamana kadar hesabınıza eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak ve istediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.