Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 22.05.2020

Gearbox, Haziran ayında Borderlands 3 oyununa gelecek olan bir sonraki eklenti içeriğini paylaştı. Bu, Takedown at the Guardian Breach adlı yeni bir oyun sonu mücadelesi ve Bounty of Blood: A Fistful of Redemption adlı yeni bir hikaye genişlemesi içeriyor.

Eklenti içeriğinin ilk parçası, Borderlands 3 oyununu tamamlamış oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Guardian Breach’ta yayından kaldırma, oyuncuları ve ekipmanlarını test etmek için tasarlanmış yeni bir mücadeledir. Maliwan Blacksite’deki Takedown’a benzer şekilde partideki oyuncu sayısına göre değişen zorluklar içerecek.

Seviyelendirilmiş dört adet Vault Hunters, Minos Prime gezegeninde bir keşif görevi üstlenmektir. Gizemli bir gardiyan sinyali bulmak ve çevre bulmacalarını çözerken düşük yerçekimi platform bölümlerinde haydut muhafızlarla karşı karşıya gelecek. Ödüller arasında temalı silahlar, teçhizatlar ve kozmetikler bulunmaktadır.

borderlands 3 bounty of blood dlc resim

Bounty of Blood, yepyeni bir ortam ve yeni bir karakter kadrosu ekliyor. Gehenna çöl gezegeninde yer alan oyuncular, The Devil Riders adlı bir çeteyle karşı karşıya. Yol boyunca, katana kullanan savaşçı Rose ve kavgacı Juno gibi yeni yüzlerle karşılaşacaksınız. Oyuncunun öyküdeki seçimlerinin Vestige kasabası üzerinde doğrudan etkisi olacaktır.

Bounty of Blood’daki yeni oyun eklemeleri, çöl boyunca seyahat etmek için kullanılan özelleştirilebilir JetBeast‘ları içerir. Kazanmak için batı temalı ganimetlerin yanı sıra yeni savaş ve keşif becerileri ekleyen etkileşimli nesneler de bulunmaktadır.

Borderlands 3 sistem gereksinimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.