Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles için oynanış videosu yayımlandı

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles için oynanış videosu yayımlandı

Açıkçası, cidden eğlenceli olacak gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles, 16 Mayıs 2017 tarihinde ilk olarak PlayStation 4 platformlarında oyuncularla buluşacak. Çok yakın bir tarihte oyuncularla buluşacak olan ek paket için bir de resmi oynanış fragmanı yayımlandı. Call of Duty‘nin resmi YouTube sayfasından yayımlanan tam 2 dakika 30 saniye uzunluğundaki fragman sayesinde, ek paketin oynanışı hakkında fikir edinmek mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles

Flamethrower olarak bilinen alev makinası, çeşit çeşit zombiler, taretler ve daha nicesinin bulunduğu fragmanı, haberimizin en altına izleyebilmeniz için yerleştirdik. Eğer fikrimizi soracak olursanız, uzun süredir Call of Duty serisi ile ilgili fragmanlar tarafından eskisi kadar etkilenmiyorduk, fakat bu ek paketin fragmanında insanı çeken garip bir şey var. Daha ek paket henüz çıkmamışken bile eğlenceli olacağını hissedebiliyor insan.

Zombies Chronicles isimli ek paket ile gelecek olan içeriklere de değinelim elbette. 20 tüp Liquid Divinium, 8 adet yeniden elden geçirilmiş harita, yeni Whimsical GobbleGumlar ve daha birçok ortaya çıkarılmayı bekleyen sır, gelen ek paketin içerisindeymiş, en azından fragmanın altındaki yazı bunu söylüyor. Ayrıca, eğer ek pakete erken sipariş ile sahip olursanız, PlayStation 4‘ünüz için dinamik temaya da sahip olabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.