Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-direct-beri-1000-oyun/

Half-Life 3

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Black Mesa: Uplink Redux 10 Ağustos 2017 14:02

Black Mesa: Uplink Redux için yeni bir görsel paylaşıldı

Black Mesa: Uplink Redux için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Hezus yine iş başında


Mod yapımcısı HezusBlack Mesa: Uplink Redux üzerinde çalışıyor. Bildiğiniz gibi Black Mesa Uplink Redux, 1999 yılında çıkan Half-Life demosunun (Half-Life: Uplink) yeniden yapımıdır. Bu demoda ana oyundan çıkarılan içerikler vardı. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu yeni çıkacak mod 2012 yılında çıkmış Black Mesa: Uplink modundan yola çıkacak. Tabii grafikler ve içerik tamamen elden geçirilecek. Bunlara ek olarak Hezus, bu modun daha uzun olacağını açıkladı. Bunun için halihazırda olan alanlara yeni bölgeler ekleyerek ilk oyundan daha büyük ve daha uzun yapmayı planladığını ekledi. Ne yazık ki Half-Life: Uplink Redux için tahmini çıkış tarihi söylemek zor. Şimdilik bizlerle paylaşılan ekran görüntüleri ile yetinmek zorundayız.

Black Mesa Uplink Redux

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Aras Samimi Editör