Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.09.2018

Geçtiğimiz yıl ülkemize de kapılarını açan Black Desert Online, bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda yenilenmişti. Bu sayede de bir sürü başarıya imza atmıştı. Oyunun devamlılığını isteyen Black Desert Online ekibi, oyuncuları sevindirecek bir haberle karşımıza çıktı bu sefer de. Haberimize konuk olan Black Desert Online, bir süre boyunca Steam platformu üzerinde ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. Bu süre boyunca da, aynı zamanda büyük bir indirim de bulunuyor.

Black Desert Online, 9 Eylül 2018 tarihine kadar ücretsiz

Black Desert Online, 6 Eylül 2018 tarihi itibari ile, 9 Eylül 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak oyunculara kapılarını açmış durumda. Fakat, oyunun sunmakta olduğu tek şey de bu değil. Aynı zamanda, Black Desert Online paketlerinde büyük bir indirim de söz konusu. Hangi Black Desert Online paketini alırsanız alın, 10 Eylül 2018 tarihine kadar %50 gibi büyük bir indirim ile pakete sahip olabilirsiniz. Eğer oyunu oynar da beğenirseniz fakat oyun içerisindeki şeyleri gerçek parayla değil, elle almak isterseniz, ödemeniz gereken miktar sadece 9,50 TL.

Haberimize konuk olan Black Desert Online'ın standart paket fiyatının an itibari ile 9,50 TL olduğunu söyledik. Elbette oyunun tek paketi bu değil. Eğer isterseniz, sınırlı paketi de alabilirsiniz. 15 TL gibi bir ücreti var sadece. Diğer 2 Black Desert Online paketlerinin fiyatları ise, oyunu gerçekten beğenmiş olan oyuncular için. Zira, Prime paketinin fiyat etiketi 40 TL iken, Legendary paketin fiyat etiketi 90 TL'de bulunuyor. Standart ve sınırlı pakette olduğu gibi, bu 2 pakette de %50 indirim olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.