Menü
https://leadergamer.com.tr/50-kisiye-black-desert-online-paketi/

Black Desert Online karakterini gösteren 3 kişiye NVIDIA GeForce GTX 1070

Hem oyunun kendisini, hem de bu oyunu açacak bir ekran kartına sahip olabilirsiniz.


Sizlere daha önce sunduğumuz bir yazımızda Black Desert Online karakteri oluşturan 50 kişiye oyunun ücretsiz verileceğini belirtmiştik. Eğer Black Desert Online için bütçe ayırmak istemiyorsanız, bu etkinlik tam size göreydi. Tabii bir de Black Desert Online gibi yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir MMO rol yapma oyununu bilgisayarı kaldıramayan oyuncular var. Bu oyuncular için de oyunun yayıncı ekibi NVIDIA GeForce GTX 1070 veriyor. Hem de tam 3 kişiye. Yani, öncelikle karakter oluşturma etkinliğine katılıp, ardından da oluşturduğunuz o karakteri gösterip, 3 adet NVIDIA GeForce GTX 1070 kartından 1 tanesini kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Tabii iki ödülü de birden kazanırsanız anlayın ki ömrünüzün tüm şansını, tek bir seferde kullandınız.

Black Desert Online oynarken bir yardım eli mi arıyorsunuz? Sizler için hazırladığımız oldukça geniş çaplı bir başlık sayesinde, oyun içerisindeki her şey hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahsettiğimiz yazıya ulaşabilmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Black Desert Online karakterini gösteren 3 kişiye GeForce GTX 1070

Bahsettiğimiz bu NVIDIA GeForce GTX 1070 çekilişine katılabilmek için ise yapmanız gereken şeyler aslında oldukça basit. Öncelikle oyunu indirip, karakterinizi oluşturacaksınız. Ardından karakterinizin görsellerini kaydedip, sosyal medya hesabınızda yayımlayacaksınız. Bu yayımlanan görsellerin linkini de Black Desert Online forumlarında paylaşacaksınız. Yayıncı ekip, paylaşılan tüm karakterlere bakacak ve en havalı 3 karakteri seçecek. Bu karakterlerin sahipleri ise NVIDIA GeForce GTX 1070 kartına sahip olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör